تبلیغات
کلینیک فیزیوتراپی درمانگاه شکریز *** فیزیوتراپیست سید محمدرضا دست غیبی - آموزش درج تصویر در وبلاگ
دو راه برای درج تصویر در پست ها وجود دارد

راه اول:
میتوانید از عکس هایی که در خود اینترنت وجود دارد استفاده کنید. برای مثال شما می خواهید مطلبی در مورد تزریق درون مفصلی زانو بر روی وبلاگ خود منتشر کنید و به دنبال قرار دادن عکسی در همین زمینه هستید. پس به ترتبیب زیر عمل کنید:1. به گوگل بروید و عکسی در مورد موضوع تزریق درون مفصلی زانو سرچ کنید.2. عکس مورد نظر را انتخاب و باز کنید و بعد از باز شدن بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه copy image URL را انتخاب کنید3. حالا به پنل مدیریت وبلاگ بیایید و شروع به نوشتن یک مطلب کنید (ارسال مطلب). برای چسباندن عکس انتخاب شده به طریق زیر عمل کنید: ابتدا بر روی آیکنی که دور آن خط کشیده کلیک کنید

4. سپس پنجره کوچکی باز می شود که باید درون کادر اول یعنی (آدرس تصویر ) زیر گزینه paste را انتخاب کنید و سپس گزینه ثبت را کلیک کنید.

خب حالا به سراغ راه دوم می رویم که مطلب پیش روی شما نیز از همین طریق ساخته شده است. از این روش در مواردی استفاده می شود که شما می خواهید یک عکس مثل عکس های دسته جمعی که با دوربین خودتان گرفته اید را بر روی وبلاگ قرار دهید. برای اینکار باید به سایت های آپلود عکس نظیر upsara سری بزنید. مراحل این روش به قرار زیر است:

1. ابتدا به سایت upsara.com بروید و طبق عکس زیر مراحل را انجام بدهید

2. بعد از این که بر روی گزینه شروع آپلود کلیک کنید پس از چند لحظه (بسته به سرعت اینترنت شما) صفحه زیر ظاهر خواهد شد. از این صفحه محتویات کادر اول (یعنی کادر لینک مستقیم) را انتخاب و کپی کنید.

3. حالا طبق مراحل سه و چهار روش اول ادامه دهید تا عکسی که بر روی سایت upsara آپلود شده در وبلاگ شما نمایش داده شود.

موفق باشیدطبقه بندی: تکنولوژی،  آموزش وبلاگ نویسی، 
برچسب ها: آموزش وبلاگ نویسی، فیزیوتراپی، جهرم، قرار دادن عکس،  

تاریخ : پنجشنبه 26 شهریور 1394 | 05:57 ب.ظ | نویسنده : سید محمدرضا دستغیبی | نظرات